Sözleşmeli Personel Alım İlanı Nihai Değerlendirme Sonuçları_13.05.2024

 

İLK ATAMADA SÖZLEŞMELİ PERSONELLERDEN İSTENİLEN BELGELER

1-

Başvuru Dilekçesi (Dilekçe Örneği için Tıklayınız)

2-

Mezuniyet Belgesi (Ortaöğretim/Önlisans) (Noter Onaylı veya diplomaların fotokopileri ile birlikte E-Devlet üzerinden alınmış güncel ve karekodlu mezuniyet belgeleri de kabul edilecektir.)

3-

 2022 KPSS Belgesi

4-

Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (E-Devlet üzerinden alınmış güncel ve karekodlu belge)(Askerliğini yapmış olanlar için ayrıca terhis belgesinin fotokopisi)

5-

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

6-

Fotoğraf (6 Adet)

7-

İyi Hal Belgesi (Sabıka Kaydı) (E-Devlet üzerinden alınmış güncel ve karekodlu belge)

8-

Yerleşim Yeri (İkametgah) Belgesi (E-devlet üzerinden alınmış) 

9-

Hizmet Belgesi ve SGK Dökümü (Daha önce kamu hizmetinde bulunmuş olanlar için) 

10-

Sağlık Kurulu Raporu (Tam Teşekküllü Hastaneden)

(Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak göreve başlayacak adayların ilanda belirtilen boy ve kilo  endeksini sağlık kurulu raporunda ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca “Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmadığına dair ibaresinin sağlık kurulu raporunda bulunması zorunludur.)

11- Sertifika istenilen kadrolara başvuran adaylar için; E-devlet üzerinden alınmış karekodlu belge, e-devlet üzerinden alınmayan sertifikaların aslı veya noter onaylı nüshası

NOT : Atanmaya hak kazanan adaylar istenilen belgeleri en geç 27.05.2024 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı  Selahaddin-i Eyyubi Mah. Üniversite Caddesi No:1 Merkez/BİNGÖL posta adresine göndermeleri gerekmektedir. İstenilen belgeler belirtilen süre içerisinde Rektörlüğümüze ulaşmadığı takdirde atama işlemleri yapılmayacaktır. Süresi içerisinde ulaşmayan belgelerden dolayı sorumluluk adaylara aittir.